ביטוח חו"ל| ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם אישית במחירים הזולים ביותר
Random header image... Refresh for more!

ביטוח נסיעות לחו”ל “פספורטקארד”

ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא המכנה המשותף של כל היוצאים מהארץ. כאשר אנו בחופשה או בנסיעת עסקים בחו"ל איננו מבוטחים יותר ע"י קופת החולים שלנו, גם אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי הוא אינו מכסה את השהות שלכם בחו"ל. מאחר וזהו המצב מאד לא מומלץ לעזוב את הארץ ללא ביטוח נסיעות המותאם לנסיעה שלנו. בניגוד לקופת החולים וביטוחי הבריאות הפרטיים אשר נותנים לנו מענה רפואי ביום יום ובשעות החרום מטרתו של ביטוח הנסיעות לתת מענה ביטוחי בשעות חרום ברגעים הבלתי צפויים שלצערנו קורים.

עד ממש לאחרונה פוליסות ביטוח חול של חברות הביטוח היו דומות מאד הן בכיסויים המוצעים והן בשרותים שנתנו למבוטחים. כאשר מבוטח נאלץ להפעיל את ביטוח הנסיעות הוא משלם מכיסוי עבור הטיפול הרפואי הנדרש בחו"ל ולאחר מכן חברת הביטוח דאגה להחזיר למבוטח את הכסף בניקוי השתתפות עצמית. כל חברות הביטוח פעלו במתכונת דומה במשך שנים רבות והשתכללו אך ורק בצורות השיווק של פוליסות הביטוח. אם בעבר הרחוק יכולנו לרכוש ביטוח נסיעות דרך סוכני הביטוח בלבד, עם השנים נוספו משווקים רבים ובעלי עוצמה לתחום.

  בין המשווקים המובילים ניתן לראות את סוכנויות הנסיעות אשר מנסות למכור לנו את הביטוח כחלק מהחבילה שלנו, חברות האשראי החלו להציע ביטוח חופשה חינם לבעלי כרטיסים ואף קופות החולים זיהו את הפוטנציאל והחלו למכור לנו את ביטוח הנסיעות של חברות הביטוח בסניפי ובאינטרנט. ביטוח חו"ל יון

התחום השיווקי ממשיך להשתכלל וכיום חברות הביטוח אף מציעות לרכישה את הפוליסות באופן ישיר ונוח באתרי האינטרנט שלהם.

 

לאחרונה החלה הפניקס בשיתוף עם דויד שילד (david shield) בתחילה של אולי מהפך בשוק ביטוח הנסיעות לחו"ל עם השקתם של שירות ביטוח נסיעות לחול החדש שלהם הנקרא פספורט קארד. השינוי המהפכני ביותר. פספורט כרד הינו כרטיס מגנטי (כרטיס אשראי) המונפק ללקוחות הביטוח נסיעות לחו"ל אשר נותן פטור מלא מתשלום ההשתפות ההעצמית וכן מאפשר לקבל שירות רפואי בחו"ל מבלי שנצטרך להוציא כסף מהכיס ולחכות לחברת הביטוח שתחזיר לנו את הכסף.

יתרון נוסך של ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד הינו העובדה שהכרטיס נשאר אצל המבוטח וניתן להפעיל אותו בקלות בכל פעם שיוצאים לחו"ל. כמובן שיתרון זה עלול להיות חסרון של המבוטחים שעלולים לשלם יותר על הביטוח בתמורה לנוחות והחדשנות שמציע ביטוח הנסיעות החדש.

בדומה לביטוח הנסיעות לחו"ל שאנו מכירים בשוק גם ביטוח זה יכלול מסלולים והרחבות בהתאם לסוג הנסיעה. כיום הפוליסות המוצעות במסגרת ביטוח נסיעות פספורט קארד הינם:

          פספורט קארד לתייר – פוליסה זו מותאמת למרבית האנשים הנוסעים פעם עד פעמיים בשנה לחו"ל

          Passport card לנוסע המתמיד – פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאימה לאלו היוצאים לחו"ל יותר מפעמיים בשנה.

          Passport card  לתרמילאים – זוהי בעצם הרחבה הדומה לביטוח תרמילאים ומותאמת במיוחד לתרמילאים הנוסעים ליעדים רחוקים ואקזוטיים ולתקופות ארוכות יחסית

פוליסת ביטוח הנסיעות החדשה של הפניקס ודויד שילד מאפשרת לתת להם את השירות בזכות הפריסה הרחבה של דויד שילד ברחבי העולם. David shield המפעילה ביטוחי בריאות לאנשים היוצאים לרילוקיישן או לתקופות ארוכות במיוחד נותנת להפניקס יתרון משמעותי בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל השאלה הגדולה הינה האם עלות פוליסת ביטוח הנסיעות החדשה והייחודית לא תהיה יקרה יותר מהפוליסות המסורתיות.

Incoming search terms:

  • פספורטקארד
Share
קבל הצעת ביטוח נסיעות מותאמת אישית במחיר המשתלם ביותר וללא התחייבות!
מלא את פרטייך כעת!
שם פרטי :*
שם משפחה:*
מספר טלפון:*
כתובת דואר אלקטרוני:*
מספר נוסעים:
תקופת נסיעה:
*חובה

0 תגובות

אין תגובות עדיין ...

אנא שלחו תגובה...

שלח תגובה